Okb (OKB) trades on 10 spot and 8 perpetual markets tracked by CoinCryptoRank. The global price is $110.72, with 24h volume of $28.32M. OKX leads spot volume with 46.3% of the market. The spread between the cheapest and most expensive venue is 2.81% — arbitrage opportunities exist between exchanges. Liquidity is moderately concentrated (HHI 0.237).
monitoringCurrent Price
$110.72
24h: $110.72 — $110.83
bar_chartTotal Volume (24h)
$28.32M
Spot $23.75M · Perp $4.57M
layersMarket Count
25
17 spot · 8 perpetual
splitscreenPrice Spread
2.81%
10 exchanges · Moderately Concentrated
Price Distribution Across Exchanges
Spot prices ranked cheapest → most expensive — 10 exchanges
Top Spot Volume by Exchange
24h volume · 10 of 10 exchanges
Spot vs Perpetual Volume Split
$23.75MSPOT84%
$4.57MPERP16%
Market Concentration
Top 5 exchanges share of total spot volume
OKX46.3%
Gate13.0%
Xt4.6%
Bitrue4.0%
Hotcoin3.4%
HHI: 0.237Moderately Concentrated
Perpetual Funding Rate Distribution
Average: -0.0001% · 26 markets
| Exchange | Pair | Rate | APR | Volume |
|---|---|---|---|---|
| OKX | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $11M |
| OKX | OKB/USDC | +0.0000% | +0.0% | $5.4M |
| Gate | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $3.09M |
| Xt | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $1.1M |
| Bitrue | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $939.44K |
| Hotcoin | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $802.38K |
| Pionex | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $602.9K |
| Coinstore | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $439.89K |
| Coinw | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $176.28K |
| MEXC | OKB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $98.07K |
| OKX | OKB/EUR | +0.0000% | +0.0% | $59.56K |
| OKX | OKB/BTC | +0.0000% | +0.0% | $30.03K |
| OKX | OKB/TRY | +0.0000% | +0.0% | $11.59K |
| OKX | OKB/USD | +0.0000% | +0.0% | $1.68K |
| Indodax | OKB/IDR | +0.0000% | +0.0% | $908.8 |
All Spot Exchanges — Price & Volume
| # | Exchange | Price | vs Global | Volume (24h) | Share | Change |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OKXSPOT | $110.76 | +0.040% | $11M | 46.3% | — |
| 2 | GateSPOT | $110.67 | -0.041% | $3.09M | 13.0% | — |
| 3 | XtSPOT | $110.73 | +0.013% | $1.1M | 4.6% | — |
| 4 | BitrueSPOT | $110.80 | +0.076% | $939.44K | 4.0% | — |
| 5 | HotcoinSPOT | $110.70 | -0.014% | $802.38K | 3.4% | — |
| 6 | PionexSPOT | $110.71 | -0.005% | $602.9K | 2.5% | — |
| 7 | CoinstoreSPOT | $110.75 | +0.024% | $439.89K | 1.9% | — |
| 8 | CoinwSPOT | $110.68 | -0.032% | $176.28K | 0.7% | — |
| 9 | MEXCSPOT | $110.68 | -0.040% | $98.07K | 0.4% | — |
| 10 | IndodaxSPOT | $113.83 | +2.810% | $908.8 | 0.0% | — |
Okb Funding RatesLive perpetual funding history for OKB.Okb ArbitrageSpot and perp arbitrage opportunities for OKB.Okb Historical DataPrice history, volume trends, and ATH analysis.OKB to USD ConverterConvert OKB to USD and 30+ fiats live.
Okb Analytics FAQ
Fiyat dağılım grafiği ne gösterir?expand_more
Grafik, OKB spot piyasalarını listeleyen her borsayı en ucuzdan en pahalıya sıralar. Alıcıların en iyi fiyatı nerede aldığını ve satıcıların nerede prim ödediğini ortaya koyar.
HHI konsantrasyonu nedir?expand_more
Herfindahl-Hirschman Endeksi, OKB işlem hacminin ne kadar yoğun olduğunu ölçer. Yüksek HHI, bir veya iki borsanın hacme hâkim olduğunu; düşük HHI, likiditenin birçok platforma dağıldığını gösterir.
Spot ve perpetual hacim ayrımı ne anlama gelir?expand_more
Yatırımcıların OKB'i doğrudan (spot) mı yoksa kaldıraçla mı (perpetual futures) işlem yapmayı tercih ettiğini gösterir. Güçlü perp payı aktif spekülasyon, baskın spot payı daha organik alım satım demektir.
Borsalar arası spread neden önemlidir?expand_more
Spread, platformlar arasındaki en ucuz ve en pahalı OKB fiyatı arasındaki yüzde farkıdır. Dar spreadler verimli fiyatlama, geniş spreadler arbitraj fırsatları yaratır.
Bu analitik veriler nereden geliyor?expand_more
Bu sayfadaki tüm analitikler CoinCryptoRank'in 60+ borsadan kendi birinci taraf emir defteri, işlem ve ticker toplamasıyla hesaplanır. Üçüncü taraf veri sağlayıcılarına güvenmiyoruz.
Okb Price & ChartsCanlı fiyat, grafik ve piyasa verileriOkb MarketsTüm işlem çiftleri ve borsalar karşılaştırıldıOkb AnalyticsFiyat dağılımı, hacim ve yoğunlaşmaOkb Historical DataGünlük fiyat geçmişi ve hacimOkb ArbitrageBorsalar arası spread matrisiOkb Trading SignalsGüven skorlu BUY/SELL sinyalleriOkb Funding RatesFunding oranları ve APR karşılaştırmasıOkb NewsSon haberler ve analizler