Nvdab (NVDAB) trades on 5 spot and 0 perpetual markets tracked by CoinCryptoRank. The global price is $205.70, with 24h volume of $26.12M. Binance leads spot volume with 78.2% of the market. The spread between the cheapest and most expensive venue is 0.04% — venues are closely aligned. Liquidity is highly concentrated (HHI 0.630).
monitoringCurrent Price
$205.70
24h: $205.49 — $205.70
bar_chartTotal Volume (24h)
$26.12M
Spot $26.12M · Perp $0
layersMarket Count
6
6 spot · 0 perpetual
splitscreenPrice Spread
0.04%
5 exchanges · Highly Concentrated
Price Distribution Across Exchanges
Spot prices ranked cheapest → most expensive — 5 exchanges
Top Spot Volume by Exchange
24h volume · 5 of 5 exchanges
Spot vs Perpetual Volume Split
$26.12MSPOT100%
$0PERP0%
Market Concentration
Top 5 exchanges share of total spot volume
Binance78.2%
Digifinex9.6%
Biconomy9.5%
Hotcoin2.5%
Aster0.1%
HHI: 0.630Highly Concentrated
Perpetual Funding Rate Distribution
Average: 0.0000% · 6 markets
| Exchange | Pair | Rate | APR | Volume |
|---|---|---|---|---|
| Binance | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $20.43M |
| Digifinex | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $2.51M |
| Biconomy | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $2.49M |
| Hotcoin | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $655.85K |
| Aster | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $39.17K |
| Lbank | NVDAB/USDT | +0.0000% | +0.0% | $0 |
All Spot Exchanges — Price & Volume
| # | Exchange | Price | vs Global | Volume (24h) | Share | Change |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BinanceSPOT | $205.29 | -0.201% | $20.43M | 78.2% | — |
| 2 | DigifinexSPOT | $205.23 | -0.230% | $2.51M | 9.6% | — |
| 3 | BiconomySPOT | $205.28 | -0.206% | $2.49M | 9.5% | — |
| 4 | HotcoinSPOT | $205.25 | -0.220% | $655.85K | 2.5% | — |
| 5 | AsterSPOT | $205.32 | -0.186% | $39.17K | 0.1% | — |
Nvdab Funding RatesLive perpetual funding history for NVDAB.Nvdab ArbitrageSpot and perp arbitrage opportunities for NVDAB.Nvdab Historical DataPrice history, volume trends, and ATH analysis.NVDAB to USD ConverterConvert NVDAB to USD and 30+ fiats live.
Nvdab Analytics FAQ
Fiyat dağılım grafiği ne gösterir?expand_more
Grafik, NVDAB spot piyasalarını listeleyen her borsayı en ucuzdan en pahalıya sıralar. Alıcıların en iyi fiyatı nerede aldığını ve satıcıların nerede prim ödediğini ortaya koyar.
HHI konsantrasyonu nedir?expand_more
Herfindahl-Hirschman Endeksi, NVDAB işlem hacminin ne kadar yoğun olduğunu ölçer. Yüksek HHI, bir veya iki borsanın hacme hâkim olduğunu; düşük HHI, likiditenin birçok platforma dağıldığını gösterir.
Spot ve perpetual hacim ayrımı ne anlama gelir?expand_more
Yatırımcıların NVDAB'i doğrudan (spot) mı yoksa kaldıraçla mı (perpetual futures) işlem yapmayı tercih ettiğini gösterir. Güçlü perp payı aktif spekülasyon, baskın spot payı daha organik alım satım demektir.
Borsalar arası spread neden önemlidir?expand_more
Spread, platformlar arasındaki en ucuz ve en pahalı NVDAB fiyatı arasındaki yüzde farkıdır. Dar spreadler verimli fiyatlama, geniş spreadler arbitraj fırsatları yaratır.
Bu analitik veriler nereden geliyor?expand_more
Bu sayfadaki tüm analitikler CoinCryptoRank'in 60+ borsadan kendi birinci taraf emir defteri, işlem ve ticker toplamasıyla hesaplanır. Üçüncü taraf veri sağlayıcılarına güvenmiyoruz.
Nvdab Price & ChartsCanlı fiyat, grafik ve piyasa verileriNvdab MarketsTüm işlem çiftleri ve borsalar karşılaştırıldıNvdab AnalyticsFiyat dağılımı, hacim ve yoğunlaşmaNvdab Historical DataGünlük fiyat geçmişi ve hacimNvdab ArbitrageBorsalar arası spread matrisiNvdab Trading SignalsGüven skorlu BUY/SELL sinyalleriNvdab Funding RatesFunding oranları ve APR karşılaştırmasıNvdab NewsSon haberler ve analizler