Fartcoin (FARTCOIN) trades on 23 spot and 19 perpetual markets tracked by CoinCryptoRank. The global price is $0.12, with 24h volume of $261.28M. Htx leads spot volume with 17.9% of the market. The spread between the cheapest and most expensive venue is 24.66% — arbitrage opportunities exist between exchanges. Liquidity is well distributed (HHI 0.106).
monitoringCurrent Price
$0.12
24h: $0.12 — $0.12
bar_chartTotal Volume (24h)
$261.28M
Spot $21.05M · Perp $240.23M
layersMarket Count
60
37 spot · 23 perpetual
splitscreenPrice Spread
24.66%
23 exchanges · Well Distributed
Price Distribution Across Exchanges
Spot prices ranked cheapest → most expensive — 23 exchanges
Top Spot Volume by Exchange
24h volume · 10 of 23 exchanges
Spot vs Perpetual Volume Split
$21.05MSPOT8%
$240.23MPERP92%
Market Concentration
Top 5 exchanges share of total spot volume
Htx17.9%
Whitebit17.8%
Kraken11.7%
Bitget9.0%
Coinbase8.2%
HHI: 0.106Well Distributed
Perpetual Funding Rate Distribution
Average: 0.0103% · 62 markets
| Exchange | Pair | Rate | APR | Volume |
|---|---|---|---|---|
| Htx | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $3.76M |
| Whitebit | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $3.75M |
| Kraken | FARTCOIN/ZUSD | +0.0000% | +0.0% | $2.47M |
| Bitget | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $1.89M |
| Coinbase | FARTCOIN/USD | +0.0000% | +0.0% | $1.73M |
| Gate | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $1.62M |
| Coindcx | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $1.06M |
| Kucoin | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $1.06M |
| Xt | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $729.48K |
| MEXC | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $643.07K |
| Kraken | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $415.11K |
| Bitvavo | FARTCOIN/EUR | +0.0000% | +0.0% | $338.47K |
| Indodax | FARTCOIN/IDR | +0.0000% | +0.0% | $184.01K |
| Hotcoin | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $180.29K |
| Bigone | FARTCOIN/USDT | +0.0000% | +0.0% | $176.96K |
All Spot Exchanges — Price & Volume
| # | Exchange | Price | vs Global | Volume (24h) | Share | Change |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HtxSPOT | $0.12 | +0.010% | $3.76M | 17.9% | — |
| 2 | WhitebitSPOT | $0.12 | +0.002% | $3.75M | 17.8% | — |
| 3 | KrakenSPOT | $0.12 | +0.080% | $2.47M | 11.7% | — |
| 4 | BitgetSPOT | $0.12 | -0.164% | $1.89M | 9.0% | — |
| 5 | CoinbaseSPOT | $0.12 | +0.158% | $1.73M | 8.2% | — |
| 6 | GateSPOT | $0.12 | +0.176% | $1.62M | 7.7% | — |
| 7 | CoindcxSPOT | $0.12 | +0.002% | $1.06M | 5.0% | — |
| 8 | KucoinSPOT | $0.12 | -0.081% | $1.06M | 5.0% | — |
| 9 | XtSPOT | $0.12 | +0.167% | $729.48K | 3.5% | — |
| 10 | MEXCSPOT | $0.12 | +0.035% | $643.07K | 3.1% | — |
| 11 | BitvavoSPOT | $0.12 | +0.246% | $338.47K | 1.6% | — |
| 12 | IndodaxSPOT | $0.13 | +6.699% | $184.01K | 0.9% | — |
| 13 | HotcoinSPOT | $0.12 | +0.151% | $180.29K | 0.9% | — |
| 14 | BigoneSPOT | $0.12 | -0.247% | $176.96K | 0.8% | — |
| 15 | BitrueSPOT | $0.12 | +0.085% | $174.77K | 0.8% | — |
| 16 | CryptocomSPOT | $0.12 | +0.232% | $155.96K | 0.7% | — |
| 17 | BiconomySPOT | $0.12 | -0.661% | $150.99K | 0.7% | — |
| 18 | PhemexSPOT | $0.12 | +0.341% | $136.94K | 0.7% | — |
| 19 | CoinstoreSPOT | $0.12 | +0.293% | $136.71K | 0.6% | — |
| 20 | BtseSPOT | $0.12 | -0.171% | $34.34K | 0.2% | — |
| 21 | BinanceusSPOT | $0.12 | -0.164% | $2.56K | 0.0% | — |
| 22 | GeminiSPOT | $0.12 | +1.082% | $526.14 | 0.0% | — |
| 23 | PoloniexSPOT | $0.10 | -16.726% | $31.07 | 0.0% | — |
Fartcoin Funding RatesLive perpetual funding history for FARTCOIN.Fartcoin ArbitrageSpot and perp arbitrage opportunities for FARTCOIN.Fartcoin Historical DataPrice history, volume trends, and ATH analysis.FARTCOIN to USD ConverterConvert FARTCOIN to USD and 30+ fiats live.
Fartcoin Analytics FAQ
Fiyat dağılım grafiği ne gösterir?expand_more
Grafik, FARTCOIN spot piyasalarını listeleyen her borsayı en ucuzdan en pahalıya sıralar. Alıcıların en iyi fiyatı nerede aldığını ve satıcıların nerede prim ödediğini ortaya koyar.
HHI konsantrasyonu nedir?expand_more
Herfindahl-Hirschman Endeksi, FARTCOIN işlem hacminin ne kadar yoğun olduğunu ölçer. Yüksek HHI, bir veya iki borsanın hacme hâkim olduğunu; düşük HHI, likiditenin birçok platforma dağıldığını gösterir.
Spot ve perpetual hacim ayrımı ne anlama gelir?expand_more
Yatırımcıların FARTCOIN'i doğrudan (spot) mı yoksa kaldıraçla mı (perpetual futures) işlem yapmayı tercih ettiğini gösterir. Güçlü perp payı aktif spekülasyon, baskın spot payı daha organik alım satım demektir.
Borsalar arası spread neden önemlidir?expand_more
Spread, platformlar arasındaki en ucuz ve en pahalı FARTCOIN fiyatı arasındaki yüzde farkıdır. Dar spreadler verimli fiyatlama, geniş spreadler arbitraj fırsatları yaratır.
Bu analitik veriler nereden geliyor?expand_more
Bu sayfadaki tüm analitikler CoinCryptoRank'in 60+ borsadan kendi birinci taraf emir defteri, işlem ve ticker toplamasıyla hesaplanır. Üçüncü taraf veri sağlayıcılarına güvenmiyoruz.
Fartcoin Price & ChartsCanlı fiyat, grafik ve piyasa verileriFartcoin MarketsTüm işlem çiftleri ve borsalar karşılaştırıldıFartcoin AnalyticsFiyat dağılımı, hacim ve yoğunlaşmaFartcoin Historical DataGünlük fiyat geçmişi ve hacimFartcoin ArbitrageBorsalar arası spread matrisiFartcoin Trading SignalsGüven skorlu BUY/SELL sinyalleriFartcoin Funding RatesFunding oranları ve APR karşılaştırmasıFartcoin NewsSon haberler ve analizler