Dgai (DGAI) trades on 6 spot and 8 perpetual markets tracked by CoinCryptoRank. The global price is $0.94, with 24h volume of $25.49M. Bitget leads spot volume with 33.2% of the market. The spread between the cheapest and most expensive venue is 0.08% — venues are closely aligned. Liquidity is highly concentrated (HHI 0.281).
monitoringCurrent Price
$0.94
24h: $0.94 — $0.94
bar_chartTotal Volume (24h)
$25.49M
Spot $19.65M · Perp $5.84M
layersMarket Count
16
8 spot · 8 perpetual
splitscreenPrice Spread
0.08%
6 exchanges · Highly Concentrated
Price Distribution Across Exchanges
Spot prices ranked cheapest → most expensive — 6 exchanges
Top Spot Volume by Exchange
24h volume · 6 of 6 exchanges
Spot vs Perpetual Volume Split
$19.65MSPOT77%
$5.84MPERP23%
Market Concentration
Top 5 exchanges share of total spot volume
Bitget33.2%
MEXC30.1%
Gate27.9%
Coindcx3.1%
Kucoin3.1%
HHI: 0.281Highly Concentrated
Perpetual Funding Rate Distribution
Average: -0.0031% · 17 markets
| Exchange | Pair | Rate | APR | Volume |
|---|---|---|---|---|
| Bitget | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $6.52M |
| MEXC | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $5.92M |
| Gate | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $5.49M |
| Coindcx | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $606.18K |
| Kucoin | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $606.07K |
| Biconomy | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $516.67K |
| Kraken | DGAI/ZUSD | +0.0000% | +0.0% | $0 |
| OKX | DGAI/USD | +0.0000% | +0.0% | $0 |
| Toobit | DGAI/USDT | +0.0000% | +0.0% | $0 |
| OKX | DGAI/USDT | -0.0164% | -0.0% | $2.8M |
| Bybit | DGAI/USDT | +0.0050% | +0.0% | $1.4M |
| Bingx | DGAI/USDT | -0.0178% | -0.0% | $732.93K |
| MEXC | DGAI/USDT | -0.0163% | -0.0% | $420.69K |
| Gate | DGAI/USDT | +0.0050% | +0.0% | $251.44K |
| Bitunix | DGAI/USDT | -0.0253% | -0.0% | $118.84K |
All Spot Exchanges — Price & Volume
| # | Exchange | Price | vs Global | Volume (24h) | Share | Change |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BitgetSPOT | $0.93 | -0.065% | $6.52M | 33.2% | — |
| 2 | MEXCSPOT | $0.93 | -0.118% | $5.92M | 30.1% | — |
| 3 | GateSPOT | $0.93 | -0.144% | $5.49M | 27.9% | — |
| 4 | CoindcxSPOT | $0.93 | -0.084% | $606.18K | 3.1% | — |
| 5 | KucoinSPOT | $0.93 | -0.114% | $606.07K | 3.1% | — |
| 6 | BiconomySPOT | $0.93 | -0.075% | $516.67K | 2.6% | — |
Dgai Funding RatesLive perpetual funding history for DGAI.Dgai ArbitrageSpot and perp arbitrage opportunities for DGAI.Dgai Historical DataPrice history, volume trends, and ATH analysis.DGAI to USD ConverterConvert DGAI to USD and 30+ fiats live.
Dgai Analytics FAQ
Fiyat dağılım grafiği ne gösterir?expand_more
Grafik, DGAI spot piyasalarını listeleyen her borsayı en ucuzdan en pahalıya sıralar. Alıcıların en iyi fiyatı nerede aldığını ve satıcıların nerede prim ödediğini ortaya koyar.
HHI konsantrasyonu nedir?expand_more
Herfindahl-Hirschman Endeksi, DGAI işlem hacminin ne kadar yoğun olduğunu ölçer. Yüksek HHI, bir veya iki borsanın hacme hâkim olduğunu; düşük HHI, likiditenin birçok platforma dağıldığını gösterir.
Spot ve perpetual hacim ayrımı ne anlama gelir?expand_more
Yatırımcıların DGAI'i doğrudan (spot) mı yoksa kaldıraçla mı (perpetual futures) işlem yapmayı tercih ettiğini gösterir. Güçlü perp payı aktif spekülasyon, baskın spot payı daha organik alım satım demektir.
Borsalar arası spread neden önemlidir?expand_more
Spread, platformlar arasındaki en ucuz ve en pahalı DGAI fiyatı arasındaki yüzde farkıdır. Dar spreadler verimli fiyatlama, geniş spreadler arbitraj fırsatları yaratır.
Bu analitik veriler nereden geliyor?expand_more
Bu sayfadaki tüm analitikler CoinCryptoRank'in 60+ borsadan kendi birinci taraf emir defteri, işlem ve ticker toplamasıyla hesaplanır. Üçüncü taraf veri sağlayıcılarına güvenmiyoruz.
Dgai Price & ChartsCanlı fiyat, grafik ve piyasa verileriDgai MarketsTüm işlem çiftleri ve borsalar karşılaştırıldıDgai AnalyticsFiyat dağılımı, hacim ve yoğunlaşmaDgai Historical DataGünlük fiyat geçmişi ve hacimDgai ArbitrageBorsalar arası spread matrisiDgai Trading SignalsGüven skorlu BUY/SELL sinyalleriDgai Funding RatesFunding oranları ve APR karşılaştırmasıDgai NewsSon haberler ve analizler